pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada nokta almasının en önemli nedenlerinden biri mangır ile (UC yöntemiyle) entrika ortamında kızılışdoneş konstrüksiyonlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle entrika muhtevaersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışdoneş muktedir olmak muhtevain oyuna online yöntemlerle mangır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kızılışdoneş muktedir olmak o derece palas bileğildir. Çünkü bu kârlemler dolar kuru üzerinden prosedür konstrüksiyonldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek muhtevain evet da oyunda henüz lüks silah gücü kabil hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin muhtevaine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini bakış ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri muhtevain sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler muhtevain oyunu henüz eksiksiz oynamanızı sağlamlayacak fakat yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere nokta mevdutir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile nokta mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en mühlik olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi muhtevaerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular entrika içinde nokta saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Baziçe ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğkârtirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada nokta saha UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu muhtevain muhtevaine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok ilişki gharabelik ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında entrika konstrüksiyonmcıları tarafından turnuvalar esnasında tamam oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere izhar etmek muhtevain kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu cümle hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek muhtevain kalıcı yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi muhtevain her dönem bir kere bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında nokta saha duvarların arkasını rüyet özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda nokta saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu künde sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi tabütüvanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot tek lafız kabil görünse bile aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, erek iletilmek yahut bir nesneyi nişan iletilmek mealına gelirken Bot kelimesi, bir kârin otomatik olarak konstrüksiyonlması mealına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ahiz mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir