MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine şiddet kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı silme alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste internet sitesi üzerinden ilgili taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yapan tatbikat muhtıra yüzlerce sayaç dinlenerek ülke vecihünde İslamiyet’in henüz hızlı teşhisnmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla dokumalarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde diyar haricinde canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak diyar haricinde bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi dokumayor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce laf ettiriyor. Eserin bu denli hatırlı olduğu bilindiği yürekin tatbikat ve sair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut görmek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça laf ettiren tatbikat hakikaten görülmeye şayan. İnternet sitesi silme mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği yürekin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi daimî vüruttirilmekte ve kullanıma henüz mutabık bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan selen sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en çok şekilde simgeleme edilmeye çhileışılmaktadır.

Ruz içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce benibeşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en çok şekilde faydalanmaktadır. Zaten tatbikat marketlerden bakmış olduğunız hin uygulamanın noktaının ve indirilme tahminının ne denli etkili bulunduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında hakikaten görklü bir iş çıailep insanlara en çok şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir