Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çkırmızıışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, orantı ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Tutum kısmınde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Marifet Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Toyler” hareketi hayata geçkintir. Bir sene sürmesi planlanan davranış akılalmaz ilgili görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en mefret şebabet hareketi olarak 2,5 yıl sürerek olağanmafevkü bir berklımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim bilimi Vekilı, Gencelme Spor Vekilı ve YÖK Resi beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai sorunların çözümü yürekin tarihlerinde ilk defa tören düzeni imzalatarak içtimai mevzularda bile davranış etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş yazgıında birfena farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile zeban eğitimi almıştır. Burayı da mefret bir sükseyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere bile ögönen vererek birfena proje ve çkırmızıışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri konularında birfena sükselı çkırmızıışferment imza atmıştır.
Gene millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hernesne Sevgiyle Başlar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki farkındalığı arttırarak tüm toplumun, sanatkârların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini bile almıştır. Bu çkırmızıışmaların sonucunda Dünyanın en mefret kurumlarından olan IPA World aracılığıyla ABD ve özge ülkelere örnek gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan tasdik istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun başlangıçkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Dolaysızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz yürekin kibir kaynağı olmuşlardır.
Hatta Kerem Hasanoğlu; birfena vakıf ve uluslararası üretima, çkırmızıışmalar ve projeler dair bindi vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir