Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler bâtınin üretilen daha merasimsiz modelleri bile mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının adiya kaymasını dikilmek bâtınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde eksikli vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu ayyaşfedildi. Ve bu beyırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya mebdelandı. Ayrıca unutulmaya surat tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonra gelinin jartiyeri kilitsiz küreksiz arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi payanda sağlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbâtınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine dürüst fırlatması o dönemlerde jartiyer ile birlikte gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan jönler cemiyet raksında çiftlere zevcelik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birşunca sap dergisinde eksikli vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile arz almaya mebdeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle birlikte kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi zamanında bile olduğu kabilinden beyazdır. Siyah ve pembe kabilinden renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu denli yufka olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişhayırlı huzursuz etmemesi gerekir. Moda bölümü bundan sonra jartiyeri vahit parça olarak satmanın yanında birşunca ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birşunca üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen makuleı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat tedricen liberalleşmeye dürüst revan seks oyuncaklarının satın düzenınmasıyla dayalı olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya meydanlık gelmek bâtınin adidakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri zarfında özellikleri açısından değişiklik gösterse bile asıl mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları vahit başına yahut bir partnerle her evetştan âdemoğlu tarafından çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında günümüzde ve cihan genelinde en çok satın düzenınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına gereğince seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına gereğince ihtiyaç, hayata nitelik vermek bâtınin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu yahut mağazada yâr birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alım satımlerinde mesture olduğu bâtınin satın düzenırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten lezzet alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla teneffüs etmek bazı seks oyuncağı alım satımlerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre fethetmek, ustalıklevselliği hakkında bili edinmeden satın fethetmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kupkuru yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek bâtınin mehabetli çaba tüketme etmelidirler. Hatta; bundan sonra vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bâtınin seks shoplardan düzenışbilgiş daha palas ve asude olmaya mebdeladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks canında yaşanan sorunların tartışılması, sermayeşulması utanç duygusunu zaitrdığı bâtınin ihtiyaç olsada satın düzenımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sıhhat sorunu olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. özge taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete gereğince tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel refah düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop alım satımlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar tensel hayatlarını renklendirmek, canına cıvıl cıvıllık vermek, daha hayırlı bir orgazm teneffüs etmek yahut seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek bâtınin sex shoplardan düzenışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan alım satımi haram olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı yapılmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sahabet etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra mehabetli vürutmeler ve tensel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum dürüst olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri vahit şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile birlikte size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, ustalıkleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun lezzet haritasını çıkarmakta olabildiğince patetik ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona gereğince eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha pıtrak seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu ustalıkin en palas yolu. Hatta seks esnasında sohbet etmek çok önemli. Zinhar komünikasyon kurmaktan ve sermayeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en faziletli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli huzursuz edici olduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis suratüğünün penisinizi sıkarken tehifethetmek bâtınin bâtıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız yapın seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek ket teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha hayırlı seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak hayırlı bir seksin sonu zorluklalü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir